Tu porozmawiasz z nami na każdy temat!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Tomasz1981
Użytkownik
Lokalizacja: Wojnicz
Data rejestracji: 2015-07-29
Liczba postów: 23

Odp: Reklama wideo

Temat szeroko znany, czyli jak zrobić dobrą reklamę do netu, a może nawet do TV (o ile starczy budżetu). Nie mamy z kolegami dużego obeznania w tym temacie a zależy nam na tym aby powstał filmik, który będzie promował naszą firmę. Chcemy go na początek wpuścić w internet a potem się zobaczy jak będzie. Pytanie proste – kto takie rzeczy robi w rozsądnej cenie?

Offline

Halinka
Użytkownik
Lokalizacja: Strzegom
Data rejestracji: 2015-07-29
Liczba postów: 44

Odp: Reklama wideo

Jeśli ma to być profesjonalnie wyglądająca reklama to zdecydowanie musicie się zwrócić do studia z doświadczeniem. Na rynku jest ich sporo, ja słyszałem wiele dobrego o Grupie Chimera. Mają krótkie terminy realizacji i bardzo dobre zaplecze, sporo ich produkcji pojawia się w sieci a czasami także w ogólnopolskich telewizjach.

Offline

skazaniec
Użytkownik
Lokalizacja: Tarczyn
Data rejestracji: 2015-07-29
Liczba postów: 9

Odp: Reklama wideo

Fajny pomysł ogólnie bo promocja wideo to dziś sensowny kierunek działania. Na Waszym miejscu poszedłbym w jakieś viralowe motywy bo potem takie rzeczy rozchodzą się na Fejsie czy YT w błyskawicznym tempie. Ogólnie bardzo dobra idea, mam nadzieję że odniesiecie sukces.

Offline

TheGamer
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-19
Liczba postów: 20

Odp: Reklama wideo

Unikajcie amatorszczyzny, bo ludzie ją dziś wyczuwają na kilometr. Łatwiej jest teraz odróżnić fachową produkcję filmową od byle czego bo odbiorcy mają mega dużo materiałów do oglądania zwłaszcza w internecie. Jak nie będziecie na siłę oszczędzać na budżecie, to wszystko wyjdzie spoko.

Offline