Tu porozmawiasz z nami na każdy temat!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Skaur
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-19
Liczba postów: 64

Odp: Ach te rowery

Ogromnym zaskoczeniem jest dla mnie Trek Madone 4.5 - mieszaniec trekka z kolażówką. Bajka! Przyspieszenie jakie zdobywa dzięki aerodynamicznej konstrukcji… miód! Chcę taki kupić! Sądzę że byłby super na każdy sezon! A miłośnikom miastowej jazdy mógłby spodobać się lżejszy rower Cannondale Bad Boy. Dizajn ma fajny. Od niedawna są już w polskich sklepach. Ciekaw jestem po ile chodzą i czy drożej niż np. w UK.

Offline

KatarzynaMajewska
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-19
Liczba postów: 26

Odp: Ach te rowery

biorąc pod uwagę ten sezon jest naprawdę ślicznie. podróżuję rowerem jak jak rzadko smile rower posiadam nowy – czyli niezawodny Cervelo S3. :DDDDD przejechałam na nim w sobotę blisko 50 km po bezdrożach, jeździło się wspaniale. na niepogodę okej będą też także rowery cross, mój boy takim pomyka po strasznych miejscach. i jak powiada, jest znakomicie – rower odwala mnóstwo dobrej roboty. no i te odpowiednie hamulce!

Offline

Mordimer83
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-19
Liczba postów: 45

Odp: Ach te rowery

A jakie macie zdanie o Cannondale Trail SL? Ktoś ma? A o rowerze Trek Madone 5.9? Przeglądam katalog z dwukołowcami jako że myślę o kupnie. Moje priorytety to koła zaadaptowane do wertepów itp. i aby rower był przy tym stosunkowo lekki. Mam zamiar wyruszyć trochę Europy więc… Gwoli ścisłości wycieczka będzie kilkusezonowa. Niewykluczone, że będą pierwsze opady śniegu. Ehh… szukam roweru dalej. Siemano!

Offline

Engod
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-19
Liczba postów: 19

Odp: Ach te rowery

Mnóstwo ludzi myśli, że nie ma znaczenia jaki zamówimy rower. To nie jest prawdą, ponieważ każdy z tych typów inny i z tej racji musimy znaleźć dla siebie stosowny. Jakiś czas temu szukałem dla siebie dobrego roweru. Nawet przechodząc chodnikiem otrzymałem broszurę o tytule Cannondale Scalpel Carbon Przyznam się, że kiedy zajrzałem na witrynę sieciową napisaną na tej kolorowej ulotce, to odnalazłem tam wiele interesujących ofert rowerów. Jednak moim skromnym zdaniem najlepszym rowerem dla mnie był profesjonalny Trek 3900. Wziąłem go i po trzech dniach pedałowałem już po szlakach rowerowych. Powiem szczerze, że jestem zachwycony z takiego zakupu. Chyba w następny czwartek zakupię taki rower mojej małżonce, to będziemy sobie razem pedałować. : P

Offline